доставка на склад Нової пошти

Відправка посилок в межах 3-х робочих днів з моменту замовлення. Доставка замовлення відбувається за рахунок отримувача.

як отримати посилку на Новій пошті?

Після відправки замовлення, на вказаний при оформленні номер телефону прийде повідомлення у Viber з номером транспортної накладної від «Нова пошта».

Як тільки посилка буде доставлена у відділення, прийде повідомлення в додаток.

При отриманні посилки необхідно:

1) пред’явити оригінали документів (оригінал паспорт громадянина України/закордонний паспорт, водійське посвідчення). Якщо у вас ще немає паспорта, то отримати посилку можуть батьки, пред’явивши свій паспорт і ваше свідоцтво про народження.

2) пред’явити номер транспортної накладної.

Ви можете знайти найближче відділення «Нова пошта», а також відстежити посилку.

оплата

Оплату можна здійснювати наступними шляхами:

  • Оплата через сервіс  LiqPay 
  • Оплата Готівкою при отриманні
  • Оплата на розрахунковий рахунок Приват Банку

повернення

Компанія “korusni.ua” (ФОП Бордіян С.М.) здійснює повернення та обмін цього товару відповідно до вимог законодавства.

Покупець має право замінити товар на аналогічний або зажадати повернути кошти за товар неналежної якості (якщо на упаковці товару виявлені недоліки, пошкоджена оригінальна упаковка або не задовольняє термін придатності) за умови, що товар було отримано зі складу Нової пошти в термін до двох діб з моменту прибуття товару на відділення і отримання відповідного сповіщення.

Термін прийому скарг – 48 годин з моменту отримання товару. Для підтвердження неналежної якості товару покупець повинен надати фото або відео докази менеджерам компанії “korusni.ua” за тел. + 38 093 669 18 63 (viber, telegram) або на shop.bezcaxapa@gmail.com номер замовлення, і причину повернення.

У разі повернення або обміну товару у відділенні Нової Пошти – транспортні послуги компанія “korusni.ua” оплачує за свій рахунок за умови, що товар оглянули і повернули в відділенні Нової Пошти або в присутності кур’єра Нової Пошти (тобто послуга попереднього огляду товару).

графік роботи

понеділок – п’ятниця: 09:00 – 18:00

субота: вихідний

неділя: вихідний